Mobirise Web Builder

06-12-2019
СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ – 2019

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША» ОТРИМАЛА ПОЧЕСНУ НАГОРОДУ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ – 2019»

Для Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ» вже стало доброю традицією нагороджувати кращі страхові компанії. Днями були названі переможці за підсумками проведення конкурсу «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2019».

Умови конкурсу - якісні показники: Прозорість, Довіра, Репутація

Для Оргкомітету конкурсу великі і невеликі Страхові компанії знаходились на однаковому рівні, так як у кожної успішної Страхової компанії є сильні сторони за якісними показниками.

Участь і перемога в ХIV - Всеукраїнському конкурсі «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2019», є вагомим аргументом в першу чергу для клієнтів при виборі страхового партнера. Конкурс проводився серед усіх Страхових компаній, внесених в «Перелік фінансових установ» та до Державного реєстру фінансових установ».

Переможцем XIV - ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ РОКУ - 2019» в номінації «БЕЗЗМІННИЙ ЛІДЕР В ГАЛУЗІ СТРАХУВАННЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ» стала Страхова Компанія «ПЕРША».

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, член Ліги Страхових організацій України.

 

 

Loading...