Mobirise Web Builder

25-10-2019
СК «ПЕРША» УСПІШНО ПРОЙШЛА ПРОЦЕДУРУ АКРЕДИТАЦІЇ В АГРАРНОМУ ФОНДІ УКРАЇНИ

СК «Перша» успішно пройшла процедуру акредитації в Аграрному фонді України.

Це є одним з етапів системного виходу компанії «Перша» на ринок страхування аграрних ризиків.

На сьогодні компанія «Перша» активно співпрацює з підприємствами логістичної галузі, які, серед іншого, обслуговують компанії агросектору. Власники таких вантажів прагнуть отримувати комплексний страховий захист не лише на етапі здійснення перевезення, але й на інших етапах аграрного виробництва – зокрема, вирощування та зберігання врожаю. Значний інтерес для аграріїв становить також страховий захист їх фінансових зобов’язань при залученні кредитних ресурсів під заставу майбутнього врожаю.

 

ПАТ «Аграрний фонд України» - провідний оператор аграрного сектору України, який працює на основі сучасних бізнес-технологій і взаємовигідного партнерства. Компанія є лідером на ринку форвардних закупівель зерна.

 

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, член Ліги Страхових організацій України.

 

 

 

Loading...