Mobirise Web Builder

24-09-2019
СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА ЗА ДОГОВОРОМ КАСКО 1 МЛН 200 ТИС ГРН

СК «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА ЗА ДОГОВОРОМ  КАСКО 1 МЛН 200 ТИС ГРН

Страхова компанія «Перша» виплатила за договором добровільного комплексного страхування наземного транспорту (КАСКО) 1 млн 200 тис грн за пошкоджений пасажирський автобус MERCEDES-BENZ.

Пригода сталась поблизу м. Вроцлав, на території Польщі біля 7-ї години ранку. Автобус MERCEDES-BENZ з пасажирами, під керуванням водія, який має стаж керування пасажирськими автобусами з 1997 року, рухався по автобану. На повороті автобус стала обганяти вантажівка, яка зачепила автобус і на ходу відірвала дзеркало з лівої сторони, після чого водій втратив керування і автобус з’їхав в кювет та перекинувся. Всі пасажири автобуса живі, чотирьох госпіталізовано для накладання гіпсу.

Попередня версія слідства про те, що водій автобуса заснув за кермом, не підтвердилась. Аварійну ситуацію створив водій вантажівки, який втік з місця пригоди. Наразі в Польщі триває слідство.

 Страхова компанія «Перша» виплатила страхове відшкодування, визначене експертами, в повному обсязі.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, член Ліги Страхових організацій України.

Loading...