fbpx
PRO City Mobile
Калькулятор завантажується...
Якщо у вас вимкненi COOKIE або JavaScript - будь ласка, зв'яжіться з нами самостійно

Умови договору страхування:

Програма комплексного добровільного страхування засобів індивідуальної мобільності передбачає  страхування ризиків, пов’язаних з користуванням засобами мікро-мобільності (ЗММ)  — невеликими індивідуальними транспортними засобами – механічними або з електричним двигуном, що переважно використовуються для руху у місті (самокати, велосипеди, скейтборди, гіроскутери, гіроборди, моноколеса та інше).

Страхування поширюється на:

  • Сам ЗММ (знищення, пошкодження, викрадення та ін.) – в межах 20 тис.грн.
  • Користувача ЗММ від нещасного випадку – в межах 20 тис.грн.;
  • Цивільну відповідальність користувача ЗММ за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю або майну третіх осіб внаслідок користування ЗММ – в межах 10 тис.грн.

Переваги страхування в СК «Перша»:

  • Покриття всього комплексу ризиків
  • Термін дії договору – від 3 місяців
  • Можна застрахувати будь-який ЗММ – це є унікальною пропозицією для страхового ринку України!

Для оформлення договору потрібні такі документи:

  • Паспорт / id-card
  • Довідка про присвоєння ІНПП
  • Документ на ЗММ (із зазначенням марки, моделі, серійного номеру, року випуску)
Для щойно придбаних ЗММ проводити огляд не потрібно. Достатньо документів, що підтверджують придбання ЗММ того ж дня, коли надійшла заява на страхування (чек з магазину, заповнений гарантійний талон).
Можна, але за умови заповнення акту передстрахового огляду і за наявності обов'язкового фотозвіту з фіксацією всіх пошкоджень, якщо такі є. Також на фото необхідно зафіксувати індивідуальні номери Вашого ЗММ.
Основні документи для отримання відшкодування: - заява про настання події; - договір страхування - екземпляр Страхувальника, - паспорт, довідка про РНОКПП Страхувальника / Застрахованої особи / вигодонабувача; - документ від компетентного органу, який підтверджує факт настання події, що має ознаки страхового випадку, - ідентифікацію осіб, винних у заподіянні збитків, якщо такі є. Залежно від характеру події та її обставин, додатково можуть бути надані інші документи – наприклад, рішення суду (при страхуванні цивільної відповідальності), довідку з закладу охорони здоров’я (при страхуванні від нещасного випадку), калькуляцію ремонтних робіт (при страхуванні ЗММ).
Викликати поліцію, повідомити в страхову компанію про подію та зібрати всі документи, необхідні для відшкодування збитку.
Виплата проводиться в безготівковій формі на розрахунковий рахунок майстерні, якщо мало місце пошкодження ЗММ, постраждалій стороні при заподіянні збитку третім особам, або ж Застрахованій особі при настанні нещасного випадку.
Ні, покривається тільки базова комплектація ЗММ.
Від нещасного випадку застраховані тільки ті люди, які вказані в Договорі як Застраховані особи. Вік застрахованої особи може бути від 14 до 70 років. В разі отримання травми неповнолітньою особою, відповідну виплату отримає один з батьків (опікунів) зазначеної особи.
Не знаєте яку страховку вибрати?
Стицько Людмила
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон