Загружается...

Умови договору страхування:

Програма комплексного добровільного страхування засобів індивідуальної мобільності передбачає  страхування ризиків, пов’язаних з користуванням засобами мікро-мобільності (ЗММ)  – невеликими індивідуальними транспортними засобами – механічними або з електричним двигуном, що переважно використовуються для руху у місті (самокати, велосипеди, скейтборди, гіроскутери, гіроборди, моноколеса та інше).

Страхування поширюється на:

  • Сам ЗММ (знищення, пошкодження, викрадення та ін.) – в межах 20 тис.грн.
  • Користувача ЗММ від нещасного випадку – в межах 20 тис.грн.;
  • Цивільну відповідальність користувача ЗММ за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю або майну третіх осіб внаслідок користування ЗММ – в межах 10 тис.грн.

Переваги страхування в СК «Перша»:

  • Покриття всього комплексу ризиків
  • Термін дії договору – від 3 місяців
  • Можна застрахувати будь-який ЗММ – це є унікальною пропозицією для страхового ринку України!

Для оформлення договору потрібні такі документи:

  • Паспорт / id-card
  • Довідка про присвоєння ІНПП
  • Документ на ЗММ (із зазначенням марки, моделі, серійного номеру, року випуску)
Для новопридбаних ЗММ проводити огляд не потрібно. Досить документів, що підтверджують придбання ЗММ того ж дня, коли надійшла заява на страхування.
Можна за умови заповнення акту передстрахового огляду і за наявності обов'язкового фотозвіту з фіксацією всіх пошкоджень, якщо такі є.
Перелік документів відрізняється в залежності від секції, яких в договорі три: страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами та страхування експлуатанта ЗММ від нещасного випадку. Основні документи для отримання відшкодування: - заява про настання події; - договір страхування - екземпляр Страхувальника, Паспорт, довідка про РНОКПП Страхувальника / Застрахованої особи / вигодонабувача; - документ від компетентного органу, який підтверджує факт настання події, що має ознаки страхового випадку, і ідентифікацію осіб, винних у заподіянні збитків, якщо такі є. Залежно від характеру події і його обставин такими документами можуть бути документи відповідної компетентної установи або організації, наприклад, слідчих органів МВС, ДСНС, поліції та ін. - інші документи в залежності від секції страхового покриття.
Викликати поліцію, повідомити в страхову компанію про подію та зібрати всі документи, необхідні для відшкодування збитку.
Виплата проводиться в безготівковій формі на розрахунковий рахунок майстерні, якщо мало місце пошкодження ЗММ, постраждалій стороні при нанесенні збитку третім особам або ж Застрахованій особі при настанні нещасного випадку.
Ні, покривається тільки базова комплектація ЗММ.
Від нещасного випадку страхуються всі люди, які експлуатують СММ? Чи є якісь обмеження за віком? Від нещасного випадку застраховані тільки ті люди, які вказані в Договорі як Застраховані особи. Вік застрахованої особи може бути від 14 до 70 років.
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Стицько Людмила{:}{:ru}Стыцько Людмила{:}
Стицько Людмила
Експерт зі страхування
м. Херсон