СК “Перша” підготувала договір добровільного страхування щодо захисту Вашого автомобіля і сільськогосподарського транспорту , що передбачає відшкодування збитків, завданих внаслідок втрати або пошкодження застрахованого ТЗ.

Додаткові опції страхування є можливість вибрати самостійно.

Страховим випадком можуть бути втрата, знищення або пошкодження застрахованого ТЗ внаслідок ризиків:

  1. ДТП – події, що призвела до будь-якого пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих складових частин чи додаткового обладнання, в тому числі під час перевезення застрахованої несамохідної спеціальної техніки (у т.ч. машин сільського господарства) іншим ТЗ, буксирування згідно з вимогами ПДР застрахованого ТЗ або буксирування застрахованим ТЗ.
  2. Стихійного лиха – події, яка визначається на підставі державного класифікатора надзвичайних ситуацій (бурі, урагану, зливи, граду, смерчу, цунамі, селю, граду, землетрусу, обвалу, зсуву ґрунту, повені). Пожежі, вибуху, влучення блискавки – (пожежа – загоряння застрахованого ТЗ внаслідок короткого замикання електричної проводки або перекидання вогню на застрахований ТЗ з інших палаючих об’єктів або самозаймання ТЗ, вибух – процес дуже швидкого перетворення вибухової речовини у велику кількість стиснутих і нагрітих газів, що розширюючись виконують механічну роботу (руйнування, переміщення, дроблення, викид); влучення блискавки – термічне ураження (прогорання тощо) ТЗ або його механічне ураження (розряд проходить в атмосфері, відбувається удар та механічне пошкодження об’єкту).
  3. Протиправних дій третіх осіб (далі – ПДТО) – протиправних дій третіх осіб, що спрямовані та/або призвели до умисного або необережного знищення, пошкодження, підпалу застрахованого ТЗ та/або його частин, втрату (викрадення) частин ТЗ та/або його додаткового обладнання (крім незаконного заволодіння ТЗ). Інших випадків – нападу тварин, самовільного падіння на застрахований ТЗ каміння, снігу, льоду, дерев, елементів будинків і споруд, вантажів, що випали з інших ТЗ, літальних апаратів, інших сторонніх предметів, інших подій техногенного характеру. Незаконного заволодіння
    ТЗ – умисного, протиправного вилучення ТЗ з будь-якою метою у власника або законного користувача всупереч їх волі (з місця стоянки чи під час руху) шляхом запуску двигуна, буксирування, завантажування на інший транспортний засіб, примусового відсторонення зазначених осіб від керування, примушування їх до початку чи продовження руху тощо. Даний пункт поширюється також на пошкодження застрахованого ТЗ, отримані внаслідок незаконного заволодіння. Таке заволодіння може бути вчинене таємно або відкрито із застосуванням насильства або погроз та з будь-якою метою. Страхове покриття в даному випадку діє лише за умови встановлення на застрахованому ТЗ на момент укладання Договору протиугінного засобу.

Можливі франшизи: по незаконному заволодінню і конструктивної загибелі – не більше 5%, за іншими ризиками – не більше 1%.

Актуальний договір співпраці:

Договір доручення № 11022019 та доповнення до нього.


Договір № 06-95 добровільного страхування наземного транспорту (АвтоКредит-АльфаБанк-корп)

До договору № 06-95 Альфа Банк


Посилання на програму на сайті банку:

https://alfabank.ua/corporate-businessss


Співпраця з АТ “Альфа-Банк” з добровільного страхування майна надає можливість страхування майна юридичних осіб.

Застрахованними може бути комерційна нерухомість, обладнання, товари в обороті і т.п.

При укладанні договору добровільного страхування майна юридичними особами страховик відшкодовує наступні витрати, понесені внаслідок настання страхових випадків:

  1. Вогонь: пожежа, у т. ч. задимлення в результаті пожежі або тління, виділення сажі або корозійного газу, удар блискавки, вибух, у тому числі вибух газу, що використовується для побутових потреб (пожежа – вогонь, що виник поза місцем, спеціально призначеним для його розведення і підтримання, або що поширився за його межі, і здатний поширюватися самостійно. Також відшкодовуються збитки, що виникли внаслідок впливу на застраховане майно продуктів горіння, високої температури і заходів пожежогасіння, застосованих з метою гасіння або запобігання подальшому поширенню вогню, вибуху газу, що використовується для внутрішніх (побутових) потреб, виключаючи вибух, який виник внаслідок землетрусу, удар блискавки – термічне ураження (прогорання тощо) застрахованого майна страхування або його механічне ураження (розряд проходить в атмосфері, відбувається удар та механічне пошкодження об’єкту), вибух – стрімкий процес звільнення великої кількості енергії в обмеженому обсязі за короткий проміжок часу, оснований на прагненні газів до розширення.
  2. Стихійні лиха – природні явища, що діють з великою руйнівною силою, заподіюють значну шкоду території, на якій відбуваються, порушують нормальну життєдіяльність населення, завдають матеріальних збитків (буря, ураган, шторм, смерч, шквал, повінь, паводок, град, злива, зсув, тиск снігового шару, снігопад. Ознаки стихійних лих визначаються державними уповноваженими органами з питань гідрометеорології, геології та використання надр; Дія рідини: ушкодження водою, водяною парою і рідинами, у т. ч. витікання води (та/або рідини, водяної пари), раптове і непередбачуване, з труб, установок, резервуарів водопостачальних, каналізаційних та опалювальних систем, системи протипожежного водоводу в результаті їх ушкодження, розриву або переповнення, у т.ч. з сусідніх приміщень.
  3. Протиправні дії третіх осіб, а саме: крадіжка з проникненням, грабіж, розбій, навмисне знищення/ушкодження майна третіми особами – знищення або пошкодження застрахованого майна в результаті дій, вчинених з проникненням у приміщення застрахованого майна (крадіжки зі зломом, відкритого викрадення майна (грабежу), нападу з метою заволодіння майном, поєднаного з насильством (розбій), а також умисного знищення або пошкодження майна, вчиненого шляхом підпалу або вибуху. Наявність протиправних дій підтверджується відповідним процесуальним документом компетентного органу, що проводить розслідування за ознакою скоєння злочину.
  4. Падіння літальних апаратів, їх частин – знищення або пошкодження застрахованого майна внаслідок падіння літальних апаратів, що пілотуються, їх частин, уламків чи вантажу, що перевозився цими літальними апаратами. Наїзд/зіткнення наземних транспортних засобів – знищення або пошкодження застрахованого майна внаслідок зіткнення або наїзду наземних транспортних засобів, включаючи будівельну техніку. Розбиття скла: ушкодження та/або знищення скляних поверхонь, вітрин, дзеркал, вітражів. Страховик відшкодовує страхувальнику збитки, що є наслідком биття зазначеного нижче майна: скляні елементи які є частиною будови (приміщення) або іншого застрахованого майна, включаючи внутрішні перегородки зі скла, дзеркала, склоподібні матеріали, а саме: облицювання фасадів і стін, покрівлі, промислові ліхтарі зі скла і подібних матеріалів, вітражі, суцільне скло (вітрини), площа якого перевищує 4 кв. м., гнуте скло, шибки дверей і вікон, скляні двері.

Можлива франшиза – 1%

Актуальний договір співпраці:

Договір доручення № 11022019  та доповнення до нього.


Договір 11-95 МайноЮО – АльфаБанк 21.01.2019


Посилання на програму на сайті банку:

https://alfabank.ua/corporate-business

Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Злата Мельник{:}{:ru}Злата Мельник{:}
Злата Мельник
Експерт зі страхування
м. Київ