Багато підприємств мають в своєму розпорядженні автопарк, який їм необхідний для вирішення виробничих завдань. Використання автомобільного транспорту призводить до виникнення майнових ризиків, пов’язаних як з самими транспортними засобами, так і з вантажами, що перевозяться, а також з ризиком заподіяння шкоди здоров’ю водіїв, пасажирів або третіх осіб. Для мінімізації цих ризиків наша компанія пропонує широкий спектр програм страхування автопарків юридичних осіб та супутніх ризиків. Ці послуги особливо актуальні для підприємств-вантажоперевізників, автобусних перевізників, експедиторських компаній.

Автострахування юридичних осіб поширюється не тільки на легкові та вантажні автомобілі, а й на автобуси, а також спецтехніку.

Які переваги отримують наші клієнти?

Ми пропонуємо різноманітні програми страхування для власників автопарків:

  • страхування транспортних засобів (КАСКО)
  • обов’язкове страхування водіїв та пасажирів від нещасних випадків;
  • ОСЦПВ;
  • добровільне страхування автоцивільної відповідальності;
  • «Зелена карта» та інші програми.

Детальніше з умовами страхування по кожній з програм ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту.

Наші менеджери допоможуть розібратися в страховому продукті і запропонують найбільш вигідні для вас умови страхування, з урахуванням обов’язкових знижок за автопарк, безаварійність та комплексне страхування. Щоб укласти договір страхування наземного транспорту, страхування цивільної відповідальності або будь-який інший договір страхування, який Вас цікавить, заповніть відповідну форму прямо на сайті або зв’яжіться з менеджером по телефону.

Чому ми?

75
точок продажу по всій території України
24/7
цілодобова підтримка
500 000
клієнтів щороку
20 років
досвіду роботи на ринку
5 днів
середній строк виплати по КАСКО
Не знаєте яку страховку вибрати?
{:uk}Євген Сєрік{:}{:ru}Евгений Серик{:}
Євген Сєрік
Експерт зі страхування
м. Запоріжжя