Страховий випадок по «Зеленій карті»

Страховий випадок по «Зеленій карті»

Страховий випадок по «Зеленій карті»:
Дії осіб у разі настання дорожньо-транспортної  пригоди за кордоном


1-й  крок:
  • Залишити транспортний засіб на місці події, включити аварійну світлову сигналізацію й виставити знак аварійної зупинки.

2 – й крок:

  •  Викликати на місце події співробітників компетентних органів (поліція). Співробітник компетентних органів зобов'язаний скласти рапорт поліції, в якому будуть вказані дата, час, місце події, а також необхідні дані про учасників ДТП.

 

3 – й крок:

  • У випадку, якщо подія сталася не з вини страхувальника,  необхідно письмово зафіксувати інформацію про інших учасників ДТП, а саме: відомості про водія та транспортний засіб винуватця настання події, про наявність діючого договору страхування власника наземного ТЗ;

4 – й крок:

  • Протягом трьох робочих днів з дня настання    дорожньо-транспортної    пригоди,    повідомити  страховика,  з яким  укладено  договір  обов'язкового міжнародного страхування про дорожньо-транспортну  пригоду а також відомості  про  місцезнаходження  свого  транспортного  засобу  та пошкодженого майна,  контактний телефон та свою адресу.

5– й крок:

  • Якщо винуватець ДТП є резидентом країни, у якій відбулося ДТП, то усі збитки відшкодовує страхова компанія, у якій застраховано цивільну відповідальність винуватця;
    Якщо винуватець ДТП не є резидентом країни, у якій відбулося ДТП, то врегулюванням страхового випадку займається відповідне національне бюро "Зелена картка".